18 mei: Eetbare Plantjesmarkt!

Onze jaarlijkse traditie alweer voor de negende keer: de Eetbare Plantjesmarkt! Dit jaar op zondag 18 mei van 10.00 tot 17.00 uur. We hebben al een fantastische lijst met standhouders (naast onszelf natuurlijk!) met tuinbenodigdheden, lekkers, moois en natuurlijk een groot aanbod van planten en zaden! Natuurlijk is er ook genoeg te eten en drinken en zijn er workshops en rondleidingen.

Hieronder de lijst van al bekende standhouders. Die zal de komende tijd natuurlijk aangevuld worden en te zijner tijd komt ook het (downloadbare) programma erbij.

De entree is 4 euro per persoon (kinderen 1 euro). De entreeprijs is inclusief parkeren, toegang tot de tuinen, een mooie door Jolanda getekende plattegrond en de diverse rondleidingen/wandelingen en workshops.

Zie onze bezoekpagina voor uitgebreide informatie over rolstoeltoegankelijkheid en het meenemen van honden.

Standhouders

Kwekers

Anders

Eten en drinken

  • Eigengemaakte soep, brood, sappen en baksels in onze eigen kantine
  • Pannekoeken door onze eigen Linde en vrienden
  • Speciaalbier van onze dorpsgenoten Maallust
  • Pizza’s bij de mobiele houtovenpietsaria van Wouters Pietsabakkerij
  • Heerlijke falafel van Cicero

Rondleidingen en workshops

  • Rondleiding over de tuinen door onze enige echte Lambert
  • Workshop fruitstriptekenen door Bart van den Kraan
  • Workshop didgeridoospelen door Sjoerd Bonnema van De Kleine Salamander
  • Wandeling over geneeskrachtige kruiden met Tanja Hilgers

Cookies

Onze website maakt gebruik van cookies, zodat we de bezoekers van onze website kunnen voorzien van een functionerende en prettige website.
Voor meer informatie kun je ons privacybeleid lezen.